Intermediate Boys Results

100mBen SinclairIsle of Mann10.90
100mCorey Nealon-Richards West Midlands11.00
100mEdward WilsonAvon11.10
100mBen CallardDevon11.12
100mJames WheelerCornwall11.31
100mJoseph HerbertCheshire11.43
100mGabriel MikoleizikCheshire11.48
100mAshley Williams Hampshire11.49
100mHarry GurrCornwall11.50
100mAyo OpaleyeCambridgeshire11.70
100mBradley WhiteBerkshire11.70
100mFionn LeaneyOxfordshire11.71
100mWill MidgleyOxfordshire11.90
100mjared hunterDevon11.95
100mMaximilian AmosCornwall12.00
100mRingo YauSussex12.01
100mNatan Witkowski Greater Manchester12.07
100mJonny PowisHampshire12.10
100mKole MarsdenSouth Yorkshire12.12
100mLewis O'DonnellMerseyside12.20
100mDaniel VenebbelsCheshire12.20
100mAlexander GrayKent12.20
100mDouglas Rogan Rea Wiltshire12.30
100mAdam OliverMerseyside12.60
100mAlex StirzakerBerkshire12.96
100mKeir Carver BrownAvon13.20
100mHarvey Hannington-GreenHampshire13.20
200mJacob HockinNorth Yorkshire23.13
200mOliver leaMerseyside24.50
200mJake MeagerKent24.70
400mThomas ElliottDevon52.70
400mTimothy HookWiltshire57.62
800mLuke RichardsonHereford & Worcestershire1:58.9
800mBasil RockLondon2:04.6
800mDaniel HarrisonNorfolk2.04.8
800mLuc BestSussex2.05.00
800mHarvey GrantSussex2.07
800mAaron Roberts Norfolk2:07.30
800mHarry WilliamsHereford & Worcestershire2.09
800mJoseph ByrneMerseyside2.15
800mJames MeashamStaffordshire02:15:26
800mMatthew WardGloucestershire02:16.26
800mEthan HoodGloucestershire2:17
800mAlexander WilsonAvon02:18.9
800mLuke ShrewsburyGloucestershire2:21.1
800mBenjamin Wilkinson Devon2.22.22
800mAdam ShrewsburyGloucestershire2:23.3
800mBenjamin WestonDurham2.25.00
800mMax WrigleyStaffordshire02:25.0
1500mDan GallowayShropshire04:00.05
1500mKian WilesHumberside04:03.8
1500mGeorge KeenCambridgeshire04:07.09
1500mJoshua WraggDerbyshire4.14
1500mDylan HanslowSussex4.16
1500mThomas KimberSussex4:16.8
1500mDylan CarneyCheshire4.24
1500mSamuel GilsonDerbyshire4.27
1500mTaylor StubbinsGloucestershire4:35:7
1500mCaleb SpriggsWarwickshire04.38.4
1500mIshaan MakkarSurrey04:44.0
1500mLuke SuffolkLancashire5.01
1500mNed CampbellWarwickshire5:16.5
1500mAlexander ThompsonNorth Yorkshire5:20.0
3000mThomas ArcherEssex8:29.67
3000mAlex MelloyCambridgeshire8.48
3000mHugh MackieSouth Yorkshire9.45
3000mOliver MorrisSomerset10:50:00
3000mFinlay HawkinsGloucestershire10:50.0
3000mElliot PrenticeWest Yorkshire10:50.5
3000mJowan PartridgeWiltshire11.9.2
100m HurdlesHarry BartonSomerset12.81
100m HurdlesHenry CurtisCornwall13.5
100m HurdlesJacob BlancEssex13.75
100m HurdlesAaron LillistoneDurham14.38
High JumpJakub WaleckiEssex1.89
High JumpJonah HoughtonKent1.79
Long JumpIgnatius AbebreseLondon6.52
Triple JumpThomas PatersonDurham12.50
Triple JumpKresten CalvertMerseyside12.45
Pole VaultAdam NolanAvon3.30
Pole VaultHarry Williams Gloucestershire2.50
ShotDonovan CapesLincolnshire16.44
ShotIsaac DelaneyLancashire15.66
ShotWilliam LamprellSuffolk14.47
ShotJoshua DarnellNorthamptonshire11.46
ShotEthan HuntleyNottinghamshire10.82
ShotBailey MayoNottinghamshire9.10
DiscusZack GrinstedBedfordshire&Luton43.01
DiscusJoshua SchrijverAvon41.40
DiscusPatrick McLean-TattanEssex38.02
DiscusCameron Unsworth Greater Manchester35.49
DiscusAdam AllamSouth Yorkshire33.57
DiscusEthan WhiteSussex30.02
DiscusBow HornbyGreater Manchester27.70
JavelinBenjamin EastBerkshire68.00
JavelinCharlie Evans Oxfordshire52.02
JavelinJames PrattSussex49.36
JavelinOliver AtkinsonCheshire48.51
JavelinHarry TomlinCornwall48.50
JavelinJolyon Davis Staffordshire47.71
JavelinBen jonesSomerset47.40
JavelinBenjamin PlattKent45.29
JavelinLewis ForsterGreater Manchester44.51
JavelinSimon HillEssex43.53
JavelinIndiana WinterKent40.41
JavelinLucas CollinsGreater Manchester31.72
JavelinJosh Buddle-SmithKent31.23
HammerOwen MerrettWiltshire63.20
HammerHarry RickettsWiltshire58.72
HammerDamon KingCumbria54.67
HammerArchie SmallWarwickshire42.87
HammerLouis EvansHampshire35.35